ORIFLAME DÜNYA PARFÜM PAZARINDA 3. BÜYÜK PAYA SAHİP…

possess1

 

Zamanı aşan güzellikte, ışıltılı ve baştan çıkarıcı; Possess EdP, Marcus Antonious’a diz çöktüren Kleopatra’nın meydan okuyan güzelliğini, ylang ylang çiçeğinin arzu uyandıran notalarıyla birleştiriyor. Hisleri ateşleyen bu güçlü ve hipnotize edici kokuya kimse karşı koyamayacak!

 

 

 

 

lovepotion

 

 

Love Potion EdP sizi saf tutkuyla tanıştıracak! Zencefil, kakao tomurcukları ve çikolata notalarının cezbedici oryantal birlikteliği ile heyecanı teninizde yaşayın.

 

 

 

 

giordani-gold-essenza1

 

 

Oriflame’in çok özel Lüks Portakal Çiçeği Özü® notasını merkezine alan bu koku, yoğun içeriği, kapağında kullanılan gerçek altın varaklar ile lüksün yeni tanımını yapıyor. Zarif detaylarla süslü, incelikle işlenen ağır cam şişesiyle premium parfümün meyvemsi ve odunsu kokusu, güzel yaşamak için ilham veriyor.

 

 

 

 

giordani-gold-notte

 

Rafine bir maskülenliği, mükemmellik noktasına taşıyan karizmatik koku Giordani Gold Notte, İtalyan turunçgillerinin siyah vetiverle birleşiminden oluşuyor. Hayatı bir kutlama gibi yaşayan erkekler için ideal olan koku, tazeliği, lüksü ve gizemi bir arada hissettiriyor.

 

 

 

 

 

AYRICA : 

DÜNYA DA PARFÜMDE 3. BÜYÜK PAZAR PAYINA SAHİP ORIFLAME’ IN KOKULARINDAN;

 • POSSESS parfümünün, LAYD MILLION’ ın parfümüne göre 4 saat daha fazla KALICI  olduğunu,
 • LOVE POTION parfümünün, CHRISTINA AGUILERA’nın parfümüne göre daha  YOĞUN olduğunu,
 • GIORDANI GOLD ESSENZA parfümünün, J’ADORE DIOR’un parfümüne göre çok daha fazla KALICI olduğunu,
 • GIORDANI GOLD NOTTE erkek parfümünün ise GUCCI’nin erkek parfümüne göre açık ara daha fazla KALICI olduğunu BİLİYOR MUYDUNUZ ???

Bağımsız araştırmalar ile yapılan sonuçlara göre, dünyaca ünlü parfümleri geride bırakan ORIFLAME’in müthiş kokuları FIFI ÖDÜLÜNE layık görülmüştür. Bu sebeple; ORIFLAME’ in hem kaliteli, hem uygun fiyata hem de her kişiye her zevke göre olan, birbirinden enfes parfümleri; kaliteyi uyguna almak isteyenlerin akıllı tercihidir.

 

7 Comments

 • Kader kılıç dedi ki:

  Oriflame Love pation parfümü çok begeniyorum.Etkileyici büyüleyici ve uzun süre kalıcı bir parfüm.Aralık Oriflame kataloğunda çok uygun fiyata ???

 • Reyhan dedi ki:

  Oriflame danışmanıyım.Hem kendi urunlerimi alıyorum hem katalog göstererek arkadaşlarımın oriflame ürünleri kullanmalarına yardımcı oluyorum.Parfümler çok guzel

 • Çiğdem dedi ki:

  Benim favorim Amber

 • Şükran dedi ki:

  Love pation parfümü aldım.İş yerindeki beş arkadaşım birden siparis verdi.Çok guzel virbkoku,şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Yıldız dedi ki:

  Posses bayan parfümü üzerine koku tanımam

 • Yusuf dedi ki:

  Eclat sport kullanıyorum.Bu oarfümü denemelisiniz

 • Meral dedi ki:

  Posses men edt.eşime aldım.İstemeyen kalmadı.Çok kalıcı ve çok güzel.Mutlaka denemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.