ORİFLAME WELLNESS KATALOĞU

 

ZİNDE YAŞAM

Zinde, mutlu ve güzelliklerle dolu bir yaşam için vücudunuza hak ettiği ilgiyi, gıdaları ve sağlıklı yaşam tarzını sağlamanız gerekiyor. Biz de Oriflame olarak daha mutlu ve zinde bir yaşamı ABC rutini ile sistemleştirdik. Wellness by Oriflame ürünlerimizi 15 yıllık bilimsel çalışmalar sonucunda geliştirdik.
Sağlıklı bir yaşam sürdürerek, her güne dinç bir şekilde başlayabilir, gülüşünüzdeki ve bakışlarınızdaki enerjiyi artırabilirsiniz. Ancak zinde, mutlu ve güzelliklerle dolu bir yaşam için vücudunuza hak ettiği ilgiyi, gıdaları ve sağlıklı yaşam tarzını sağlamanız gerekiyor. Bu da düzenli beslenme, egzersiz ve dinlenme ile mümkün. Biz de Oriflame olarak daha mutlu ve zinde bir yaşamı ABC rutini ile sistemleştirdik. Vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak bu temel sistemin 3 kolay adımı, aktif bir hayat için Omega 3, güçlü bir bünye için antioksidanlar ve yüksek proteinlilifli besinler, daha canlı hissetmek için ise sporu hayatınıza almanız için yol gösteriyor. Wellness by Oriflame ürünlerimizi 15 yıllık bilimsel çalışmalar sonucunda geliştirdik. İsveç’te sadece doğal içerikler kullanarak oluşturduğumuz gıda ve takviye edici gıdaları güvenle tüketebilmeniz için Avrupa standartlarında, Avrupa’da üretiyoruz.

DAHA MUTLU VE ZİNDE BİR YAŞAM A-B-C KADAR KOLAY!

Günlük hayatın yorucu temposunda beslenme, dinlenme ve spor yapma alışkanlıklarınızı istemeden de olsa bozmak zorunda kalabilirsiniz. Wellness by Oriflame ürünleri, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri ve gıda takviyelerini size güvenilir ve pratik şekilde sunuyor. Peki, nasıl?

Tüm Wellness by Oriflame ürünleri, daha dengeli ve eksiksiz bir beslenme rutinine, daha enerjik ve mutlu bir hayata sahip olmanız için 15 yıllık araştırmalar sonucunda İsveç’te doğal içeriklerle geliştiriliyor ve Avrupa’da üretiliyor. Hepsi daha mutlu ve zinde bir yaşama sahip olmanız için…

WELLNESS BY ORIFLAME RUTİNİ NEDİR? 
Wellness by Oriflame rutini, nasıl bir gün geçirdiğimizden bağımsız olarak takip edilmesi çok kolay bir A-B-C rutini ile vücudunuzun günlük olarak ihtiyaç duyduğu değerleri almanıza destek oluyor.

DAHA MUTLU VE ZİNDE BİR YAŞAMIN A-B-C’Sİ! 
Oriflame’in A-B-C rutini üç adımdan oluşuyor: AKTİF BİR HAYATA ADIM ATIN, BÜNYENİZİ GÜÇLENDİRİN ve CANLANIN. Vücudunuzun ihtiyaçlarını temel alan bu adımları takip ederek daha mutlu ve zinde bir yaşamın kapısını aralayabilirsiniz.

A = EKSİKLERİNİZİ TAMAMLAYIN, AKTİF BİR HAYATA ADIM ATIN. 
Omega 3 yağ asitleri olan EPA ve DHA, kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur ve vücutta üretilmedikleri için dışarıdan besin takviyesi olarak sağlanmalıdır. Omega 3 ve vitamin açısından zengin besinlerle vücudunuzu takviye etmeyi unutmayın.

B = DENGELİ BESLENİN, BÜNYENİZİ GÜÇLENDİRİN. 
Antioksidanlar, erken yaşlanma gibi birçok zararlı etkilere neden olan serbest radikallerin vücuttan atılmasını sağlamaya yardımcı olur. Bünyenizi antioksidanlarlakoruyun, protein ve lif açısından zengin besinlerle güçlendirin.

C = VÜCUDUNUZU DİNLEYİN, İHTİYAÇLARINIZI BELİRLEYİN ve CANLANIN 
Kendinizi dinleyin, ihtiyaçlarınızı belirleyin ve eksiklerinizi tamamlayın. Spor yapmayı ihmal etmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.